נשים בקרבנו

(1 הצבע)
  • צפיות: 845
  • הדפס
  • דוא"ל

אמונה או הפלה?

קרבנו

שלישי, 13 ינואר 2015 11:46
אמונה או הפלה?

הנני רוצה להודות לכבוד הרב שליווה אותנו בשש השנים האחרונות בכל המצבים והניסיונות: בקשיים בחיי הנישואין, עם המשפחה, בעבודה ובכל צעד ושעל שעוברים אנו בחיינו. הרב מקדיש מזמנו ולא פעם הגיע אלינו במיוחד כדי לעזור לנו במשברים שעברנו. ובזכות הרב זכינו להתחזק ולחזור בתשובה שלמה.

הנני רוצה להודות לכבוד הרב שליווה אותנו בשש השנים האחרונות בכל המצבים והניסיונות: בקשיים בחיי הנישואין, עם המשפחה, בעבודה ובכל צעד ושעל שעוברים אנו בחיינו. הרב מקדיש מזמנו ולא פעם הגיע אלינו במיוחד כדי לעזור לנו במשברים שעברנו. ובזכות הרב זכינו להתחזק ולחזור בתשובה שלמה. אנחנו נשואים כבר 4 שנים ויש לנו בס"ד 3 ילדים.

 

בהריון הראשון שלי קרה דבר שלא ציפינו, עשינו את כל הבדיקות שצריך וכבר מהחודשים הראשונים הרופאים אמרו שהעובר לא בסדר. לפי כל הממצאים טענו שהעובר ייצא מונגולואיד ושאני צריכה לעשות הפלה כמה שיותר מהר. עברנו מרופא לרופא וכולם אומרים אותו הדבר, היינו שבורים. לא הפסקתי לבכות ואני ובעלי לא ידענו מה לעשות. אז רק התחלנו להכיר את כבוד הרב רפאל זר מהשיעורים באור יהודה. באתי להתייעץ עם הרב לפני שאני הולכת לעשות הפלה. הרב אמר בשום פנים ואופן שלא נשמע לרופאים! הכל בסדר והעובר בריא ושלם! היינו מבולבלים, מצד אחד הרב כל כך בטוח בעצמו, ומצד שני חששנו לדעת הרופאים. לילה אחד חלמתי את הבבא סאלי, ואני ובעלי הרגשנו שזהו סימן משמיים שעלינו לבטוח באמונה שלמה בהשם, להאמין שהכל יהיה בסדר ולא לעשות הפלה.

 

בשעה טובה ומוצלחת התינוק נולד והרופאים לא האמינו, לאורך כל ההריון אמרו שהוא לא יולד ככל האדם, והנה בדקו אותו והכל בסדר, כפי שהבטיח הרב! קראנו לתינוק "סאלי" ומאז הידקנו קשר עם הרב ואנחנו מתייעצים איתו בכל בעיה שמתעוררת. תודה לך הרב על כל ההשקעה בנו ועל השעות שהרב מקדיש מזמנו בשבילנו ותודה על שזכינו בבן הבכור היקר שלנו בזכות הרב ולא הרגנו אותו על לא עוול בכפו. וכן פונה אני בפניה נרגשת לכל אישה שחווה את הקושי שאני חוויתי כשהרופאים אמרו בהחלטיות שהתינוק יוולד עם מומים כאלו ואחרים. אי אפשר לתאר את הצער והקושי בנסיון הזה אך אל לנו לעשות צעדים פזיזים שמירב הסיכויים שתצטערנה עליהם לאחר מעשה. פנו לתלמידי חכמים כמורנו הרה"ג רפאל זר שליט"א שידריכו אתכן כיצד לנהוג ובסיעתא דשמיא תראו ישועות גדולות כמו שאני ראיתי.

אהבתם? תנסו גם את אלו

השאר תגובה