מוסדות "קרבנו לעבודתך"

בראשות הגאון רבי רפאל זר שליט"א

אודות

ארגון קרבנו לעבודתך הפועל למעלה מ30 שנה בראשות הרה"ג רפאל זר שליט"א שם לעצמו למטרה לקרב את עם ישראל באהבה לבורא עולם, להנגיש את התורה לכל יהודי ויהודיה. בפשטות, בחמימות, ובאהבת ישראל. הרבנים בקרבנו עוסקים במיוחד בהכוונת בני נוער שמחפשים את הייעוד שלהם בעולם, את הקדושה וקרבה להשם.

הייחודיות של קרבנו היא לפנות לכל אחד ואחת בדרכים שונות ומגוונות, להעניק יחס אישי וקרוב לכל יהודי ולתת מענה במסגרות שונות. בין היתר: בישיבה במסגרת פנימייתית, ביתית, חמה ואוהבת, הכוללת ארוחות חמות, רבנים חשובים וראש ישיבה שנמצא יום שלם, המשמש כאבא של ממש לבחורים ומסייע בייעוץ והכוונה בכל שעות היממה. פעמים רבות הבחורים שפכו את ליבם בביטויים כמו:  "רק כאן בישיבה אני מרגיש שלמישהו באמת אכפת ממני", "למדתי בישיבות ושם השניאו עלי את התורה אבל כשהכרתי את הרב הבנתי מה היא תורה באמת" " הרב הוא מקור החיות שלי ממש!" וזו רק טיפה מן הים…

כעבור מספר שנים בישיבה אותם בחורי חמד מתחזקים ומתעלים בלימוד התורה ומידות טובות וזוכים להקים בתים נפלאים, ולאחר נישואיהם ממשיכים לעמול בתורה בכולל "מאור ישראל" ומוכשרים להיות מורי הוראה בישראל.

בנוסף ישיבת קרבנו היא מגדל-אור למאות זוגות המשוועים לשלום בית ומגיעים לפגישות ייעוץ אצל כבוד הרב ללא תשלום מתוך תקווה לשמר את הקשר הזוגי באושר ואהבה.

ובפרט בחגים, המטרה שלנו היא לשמח! מאות נזקקים מגיעים למשרדי הישיבה ומקבלים תמיכה כספית לכבוד החג, לאחר בדיקת מצבם הכלכלי, בעלות כללית של 100,000 ₪ בשנה. וכן ביום פורים עצמו פעילים מקרבנו יוצאים לשטח לשמח מאושפזים בבתי חולים ובמיוחד במחלקות אונקולוגיות.

 

ב13 השנים האחרונות יצאו לאור כ3 מליון דיסקים ב91 נושאים שונים כגון נלחמים באלימות, נהיגה בטוחה, גנות הסמים והאלכוהול, כיבוד הורים, ואהבת לרעך כמוך וכו'. כיום קיים דיסקאונקי המכיל את כל הנושאים החשובים הללו בשאיפה לעתיד טוב יותר לחברה כולה.

5 סניפים של מדרשיות לקירוב נוער קיימים ברחבי הארץ בהם הצוות מלמד, מדריך ושומר על קשר אישי, וכך מעניק לבני הנוער מסגרת לימודית המקנה ערכים חשובים וקרבה להשם.

שיעורי הרב מתקיימים כמעט בכל ימות השבוע ברחבי הארץ ופתוחים לציבור הרחב. גברים ונשים בכל הגילאים ומכל המגזרים מתכנסים לשמוע דברי אמונה, ביטחון ומוסר המועברים עם חיוך ובאווירה טובה.

לטובת מי שאינו יכול להגיע, ניתן לצפות בכל השיעורים בשידור חי או בשידורים חוזרים דרך אתר האינטרנט, ערוצי היוטיוב והפייסבוק, האפליקציה או המערכת הקולית "קול קרבנו" לפלאפונים כשרים. מלבד זאת קיימות קבוצות ווטסאפ בהן שולחים סרטון חיזוק יומי מהרב ומעדכנים על שיעורים קרובים. 

מכון ההוצאה לאור "זר זהב" של ארגון קרבנו אחראי להפצת 21,000 עותקים של עלון השבת בבתי כנסת ברחבי הארץ מדי שבוע ובו דברי תורה על פרשת השבוע, סיפורים ומאמרים מרתקים, הלכות אקטואליות, פינה לחיזוק הקשר המשפחתי ועוד. וכן יצאו לאור 3 ספרים של כבוד הרב: זרועות עולם, ושב ורפא לו, רעך כמוך. חוברות על הלכות שבת, קונטרסי אמונה, ברכות ועוד.

החזון של מוסדותינו הוא להגדיל ולקבץ את קהילת "קרבנו" המונה רבבות רבבות מעם ישראל ששינו את אורח חייהם לדרך התורה בהדרכת מורנו ורבנו, ובהנהגתו לאמת הברורה מתוך שמחה, אהבת השם ויראת שמיים אמיתית. וזאת נוכל להרחיב על ידי בניית בניין הקבע לישיבה, גני ילדים ותלמודי תורה המקנים חינוך טהור לילדים והפצת תורה ויהדות בכל בית בישראל.

ארגון "קרבנו לעבודתך" ח"פ 580508836 

הינו ארגון להפצת יהדות, תורה וחסד. בראשות הארגון עומד מורנו  הרה"ג רפאל זר שליט"א.

פעילותו של מורנו ורבנו החלה לפני שנים רבות עוד מהיותו נער צעיר בן 17 שנה. החל הרב לדרוש בבתי כנסיות בין מנחה לערבית מתוך אהבת ישראל ורצון לזכות את הרבים. מורנו ורבנו עבר מבית כנסת אחד למשנהו על מנת להפיץ תורה ולהאדירה. אחר חופתו היה יושב ועמל בתורה יומם ולילה בכולל של הרב טורצ'ין ביהוד והמשיך כמנהגו לדרוש בבתי כנסיות. אחר זמן קצר בשנת 1992 ייסד את השיעור המרכזי ביהוד. ההתחלה הייתה קשה מורנו הרב לא היה חס לכבודו, עבר מדלת לדלת והציע למתגוררים להגיע לבית הכנסת ולשמוע שיעור תורה. תוך זמן קצר השיעור כבר היה מוכר בציבור ומאות אנשים החלו לפקוד את בית המדרש. הרב סחף אחריו צעירים רבים וכך נפתחה הישיבה האקסטרנית הראשונה ביהוד. הבחורים שהגיעו מחללי שבתות, חסרי אמונה ודרך ארץ התעצבו וגדלו להיות בעלי בתים ואברכים יראי שמיים ובעלי חסד.

בשנת 1996 עבר מורנו הרב להתגורר בעיר פתח תקווה ומיד נוסד השיעור המרכזי בשבת המונה כיום כ350 איש. 

בשנת 2005 בעקבות בקשה מכבוד הרב נפתח שיעור נוסף באור יהודה. המונה כיום כ-300 איש.

חוץ מהשיעורים הקבועים מורנו הרב הוזמן לדרוש בכל רחבי הארץ. 

אחרי שנים של עשייה ברוכה, בשנת 2009 החליט מורנו הרב לממש את חזונו ולהרחיב אופקים, והקים את עמותת "קרבנו לעבודתך", שנועדה להיות נקודת אור לכל העולם על ידי צדקה וחסד, קירוב עם ישראל בכל האמצעים האפשריים באהבה וחיבה לדרך האמת ולבורא העולם ולהרחקת הרגלים רעים של אלימות, סמים ומידות מגונות. מוסדות "קרבנו לעבודתך" מונים כיום:

 • ישיבה לבעלי תשובה בתנאי פנימייה.
 • כולל אברכים "מאור ישראל".
 • מדרשיות ערב לנוער.
 • מדרשיות ערב לבנות.
 • עזרה לנזקקים.
 • מכון הוצאה לאור של ספרי
 • כבוד הרב, עלונים, חוברות, ועוד.
 • הדפסת והפצת מיליוני
 • דיסקים בעולם.
 • שיעורי תורה ברחבי הארץ.
 • אתר אינטרנט, אפליקציה.
 • ייעוץ והכוונה לבעלי תשובה ובני זוג.

החזון של מוסדותינו הוא להגדיל, לקבץ ולבסס את קהילת "קרבנו" המונה רבבות רבבות מעם ישראל ששינו את אורח חייהם לדרך התורה בהדרכת מורנו ורבנו, ובהנהגתו לאמת הברורה ללא פשרות מתוך שמחה, אהבת השם ויראת שמיים אמיתית. וזאת נוכל לעשות על ידי בניית בניין הישיבה, גני ילדים ותלמודי תורה המקנים חינוך טהור לילדים והפצת תורה ויהדות בכל בית בישראל.

הזדמנות חד פעמית!

כולנו שותפים לנצח נצחים בבניית בניין הישיבה, שיאיר את העולם כולו בזיכוי הרבים תורה וחסד אין סופי.

ברוכים הבאים
לאתר קרבנו החדש

באתר החדש תוכלו להנות: ממבחר הרצאות, קצרים, הלכות, סיפורים, מאמרים, שידורים חיים, שופס ועוד 
דילוג לתוכן