מוסדות "קרבנו לעבודתך"

בראשות הגאון רבי רפאל זר שליט"א

שיעורים בכל רחבי הארץ

20180721_231234

מדי שבוע מעל 30 שנה, נמסרים על ידי הרה"ג רפאל זר שליט"ר שיעורים מרתקים בכל רחבי הארץ.המוני יהודים שהאזינו לשיעורים אלו נחשפו לאור היהדות וזכו לחיים שמחים יותר, מלאי אמונה וביטחון בהשם.

"גדלתי במרכז הארץ והתגייסתי לצבא. בעופרת יצוקה נלחמתי פיזית עם מחבל והרגתי אותו בידיים. האירוע הזה השאיר לי צלקת גדולה בנפש וכל הפסיכולוגיים שהביאו לא הצליחו לעזור לי. שקלתי 40 קילו והייתי בדיכאון עמוק וחרדות.

 יום אחד פגשתי חבר והוא הציע לי ללכת לשיעור של הרב רפאל זר. מאז התחלתי ללכת לשיעורי תורה כל יום חמישי בלי וויתורים. 

יום אחד הגעתי במקרה לישיבה והתחלתי לדבר עם הרב….לא יודע איך אבל שיחה קצרה הפכה להיות 3 שעות של בכי, חרטה והבנה על זה שחיי עוד רגע הולכים להתפרק !

מאותו יום הרב מדריך אותי , הרב קידש אותי בחתונה וברוך השם היום אני אבא מאושר ל3 ילדים."

ישיבה לבעלי תשובה

ישיבה לבעלי תשובה

ישיבה לבעלי תשובה במסגרת פנימייתית חמה ואוהבת ויחס אישי לכל תלמיד ותלמיד. במסגרת הישיבה מתקיימת פעילות לימודית לאורך כל שעות היום, הכוללת שיעורים מרתקים מאנשי חינוך מן השורה הראשונה, קידום ועידוד בדרכי נועם, והכוונה לאורח חיים יהודי ולהקמת בתים של אהבת תורה ויראת שמיים.

"תמיד הייתה לי אמונה בבורא עולם אבל לא עשיתי עם זה כלום, במשך שנים ארוכות הרגשתי ריקני, למרות שכביכול היה לי הכל. ממש כמו מילים בלי מנגינה. כאשר הגעתי בפעם הראשונה לישיבה הרגשתי שזה מה שחיפשתי כל חיי. הרבנים קיבלוני כמו בן. לחזק אנשים בלי קשיים זאת לא חכמה, אבל ראש הישיבה הרב רפאל זר, אוהב אתגרים והשקיע בי כמו שאף רב אחר לא היה משקיע. אני רק רוצה להגיד לרב תודה, תודה שהלחנת את שיר השירים של החיים שלי."

מדרשיות ערב

מדרשיות ערב

שמונה סניפים של מדרשיות ערב לבנים ובנות ברחבי הארץ הפתוחות לציבור הרחב, בעזרת פעילויות חברתיות מגוונות, מתגבשות קבוצות תלמידים המועשרים בתוכן רוחני איכותי מדי שבוע ומכוונים למסגרות מתאימות.

"עד לפני שנתיים הייתי עמוק בתוך תאוות הרחוב, כבוד, מכות סמים ואלכוהול. מאז שהכרתי את הרב והתחלתי להגיע למדרשייה חיי השתנו מהקצה אל הקצה. התחלתי להשקיע בלימוד ופעילות בערבים והיום אני לא מוותר על השיעורים החשובים והרבנים שמלווים אותי יום יום."

הפצת יהדות

‏‏לכידה

יהודים רבים זכו להתחבר לדרך האבות בזכות השימוש באמצעי הטכנולוגיה המגוונים המועשרים בתוכן רוחני איכותי. אתר "קרבנו לעבודתך" והאפליקציה, מכילים שיעורים מרתקים, מאמרים, שידורים חיים ועוד. עד היום הודפסו והופצו כ3 מליון דיסקים ברחבי הארץ והעולם, וכן מופצים סרטוני אמונה והשקפה קצרים ברשתות החברתיות ובקבוצות ה"ווטסאפ". בנוסף נבנתה מערכת "קול קרבנו" לשמיעת שיעורי הרב בטלפונים כשרים.  קבלת סרטון חיזוק יומי: 050-9091520  מערכת קול קרבנו: 03-9091315

אני עולה חדש מארגנטינה, כל חיי חייתי כמו גוי, הייתי קורא ספרים של נוצרים, ואת הברית החדשה, הייתי אוכל כל מה שזז ולא היה לי שום קשר ליהדות. עד שיום אחד נתקלתי בשיעור של הרב על מעלת התפילין. מאותו יום הבנתי שכל זה לא מתאים לי. אני יהודי! היום אני שומר שבת וחג אוכל כשר וגאה להיות יהודי!

עזרה לנזקקים

עזרה לניזקקים

ארגון קרבנו מסייע לכ700 נזקקים בכל שנה, ובדגש על משפחות החוששות ונמנעות מלבקש עזרה. הפעילים בקרבנו דואגים לאתר את אותן משפחות ולאחר בחינת מצבם הכלכלי, מוענקת להן תמיכה כספית המסייעת להתמודד עם הקושי היום יומי ולשמוח בחגים.

כולל מאור ישראל

כולל

כולל אברכים לבוגרי הישיבה שלאחר נישואיהם ממשיכים לעמול בלימוד התורה בהתמדה, ומוכשרים על ידי ראש הכולל להיות מורי הוראה בישראל.

מכון הוצאה לאור "זר זהב"

לוגו זר זהב סופי

הדפסת ספרים המדריכים לחיי אושר והגשמת ייעוד האדם בעולם, וכן הדפסת חוברות הלכה והכוונה במגוון נושאים ומאות אלפי עלונים שבועיים, ברכונים לזיכוי הרבים ועוד.

ייעוץ והכוונה

ייעוץ והכוונה

נוער במצוקה, בעלי תשובה ובני זוג מוצאים בכל עת אוזן קשבת, תמיכה, עידוד והכוונה אצל הרה"ג רבי רפאל זר שליט"א, וכן מתקיימות סדנאות בנושאי זוגיות נכונה חינוך ילדים ועוד.

קרבנו במספרים

0
שנות פעילות
0
שעות לימוד במוסדות
0
עזרה לנזקקים בשנה
0
עלונים בשנה
0
דיסקים הופצו בעולם

הזדמנות חד פעמית!

כולנו שותפים לנצח נצחים בבניית בניין הישיבה, שיאיר את העולם כולו בזיכוי הרבים תורה וחסד אין סופי.

ברוכים הבאים
לאתר קרבנו החדש

באתר החדש תוכלו להנות: ממבחר הרצאות, קצרים, הלכות, סיפורים, מאמרים, שידורים חיים, שופס ועוד 
דילוג לתוכן