מוסדות "קרבנו לעבודתך"

בראשות הגאון רבי רפאל זר שליט"א

פדיון נפש

מהו סוד תיקון פדיון הנפש?

אחד התיקונים שסגולתם רבה להסיר מהאדם גזרות ולפתוח את מזלו לטוב בתחומים שונים הינו תיקון "פדיון נפש". סגולתו העצומה של תיקון זה מתבטאת בכך שאינו פועל באופן ספציפי למטרה אחת בלבד אלא משפיע להמשיך לאדם סייעתא דשמיא הן בנפש והן גוף, לבטל גזרות, להיפקד בזרע של קיימא, לזכות לשלום בית ולשפע פרנסה, ברכה והצלחה.

מי ראוי לערוך את הפדיון נפש?

את התיקון צריך לערוך תלמיד חכם ומזכה רבים, שיודע לערוך את התיקון כראוי, וזכות הרבים תלויה בו. הפדיון נעשה על ידי מאה ושישים מטבעות מכסף טהור. בכסף דווקא משום שעל פי תורת הסוד כסף מסמל מידת הרחמים בניגוד לזהב המסמל את מידת הדין. לאחר התיקון הכסף ניתן לצדקה לאחזקת המוסדות.

מדוע 160 מטבעות?

נאמר בתורה: "כי אדם עץ השדה", ו'עץ' בגימטריה למאה שישים. כמו כן נאמר: "כי בצלם אלוקים עשה ה' את האדם", ו'צלם' גם הוא בגימטריה מאה שישים. בכח הכסף מבטלים את הגזרה מצלם, עץ ואדם.וכך מבטלים את הגזרות והדינים הרובצים על אדם. זוהי מהות הפדיון על פי הפשט, אך כמובן שהכוונות והרזים הטמונים בו עמוקים ונשגבים ועמוקים מיני ים.

מהו הזמן בו נערך פדיון נפש?

הזמן המסוגל ביותר לעריכת הפדיון הוא לעת הבוקר שבה מידת הרחמים שולטת בעולם. לאחר תפילת שחרית מונים את מאה ושישים מטבעות הכסף, תוך כדי תפילה מעומק הלב, אמירת תהילים בכוונה וצירוף כוונות סוד ושמות קדושים הידועים על פי תורת הקבלה.

למי מומלץ לעשות פדיון נפש?

מומלץ לכל אחד לערוך פדיון נפש פעם בשנה לעצמו ולבני משפחתו גם כשהכל בסדר ב"ה.ובפרט כאשר יש בעיה מסויימת בכל תחומי החיים. ישנם מקרים שדורשים מספר פדיונות על מנת לפתור לגמרי את הבעיה.

מורנו הרה"ג רפאל זר כבר שנים רבות עורך תיקון פדיון נפש וברוך השם כתוצאה מעריכת הפדיון זכו יהודים רבים לראות ישועות ופלאות. חולים נרפאו, עקרות נפקדו, מעוכבי זיווג זכו להקים בית בישראל, והמונים זכו לשפע פרנסה והצלחה.

1. למלא את הפרטים בטופס.
2. ללחוץ על כפתור הבא ולמלא את פרטי האשראי לחיוב.
3. ללחוץ על כפתור אישור תשלום.
4. ללחוץ על הכפתור האדום בתחתית העמוד שליחה.
(כל מסירת שם לפדיון תתבצע יום למחרת בעז"ה)

הזדמנות חד פעמית!

כולנו שותפים לנצח נצחים בבניית בניין הישיבה, שיאיר את העולם כולו בזיכוי הרבים תורה וחסד אין סופי.

ברוכים הבאים
לאתר קרבנו החדש

באתר החדש תוכלו להנות: ממבחר הרצאות, קצרים, הלכות, סיפורים, מאמרים, שידורים חיים, שופס ועוד 
דילוג לתוכן